Tüm Türkiye'den hekimler üye olabilir.


Üyelik ile ilgili tüm detaylara bu sayfada ulaşabileceğiniz gibi, 0 538 250 2423 nolu telefonu arayarak da bilgi alabilirsiniz. Formları doldurma aşamasında da desteğe ihtiyacınız olduğunda lütfen bize ulaşın.

Hekim Yardımlaşma Sandığı'na üye olacak meslektaşlarımızın, eğer İSTAHED üyesi değillerse, derneğimizin de fahri üyesi olması gerekmektedir. Fahri üyeliğin hekim olmak dışında herhangi bir şartı ya da aylık/yıllık aidatı yoktur.

Üyelik formlarını buradan indirebilirsiniz.


HEK-SAN Üyelik Formu Destek Alın

Bireysel Emeklilik Katılım Formları

Buradaki formları doldurarak sandık bünyesindeki grup emeklilik sistemine girebilirsiniz. Üyelik formu ve sağlık beyan formunun doldurulmasının sonrasında, sandığımıza özel avantajlarla, hiçbir kesinti yaşamadığımız emeklilik sistemine dahil olabilirsiniz.

Emeklilik sistemimiz hakkında detaylı bilgi için bize ulaşabilir ya da sitemizdeki projeler bölümünü inceleyebilirsiniz.


BES Katılım Formu Sağlık Beyan Formu
Sandığımıza dair ödemeleriniz için kullanabileceğin hesap numaraları aşağıdaki gibidir. Otomatik ödeme talimatı vermenizi öneririz.

Aidat Hesap Numarası
Alıcı: İstanbul Aile Hekimliği Derneği
TR78 0003 2000 0000 0074 7142 22

BES Hesap Numarası
Alıcı: İstanbul Aile Hekimliği Derneği
TR17 0003 2000 0000 0074 7142 53

Sandığımıza Türkiye’deki tüm hekimler üye olabilir.

Bunun için hekim arkadaşlarımızın sandık üyelik formunu ve eklerini doldurması yeterli . İstanbul Aile Hekimliği Derneği üyesi olmayan meslektaşlarımız, İSTAHED fahri üyelik formu da doldurmalıdır.

0533 030 20 83 nolu numarayı arayarak fahri üyelik hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

İstanbul Aile Hekimliği Derneği'ne fahri üye olmak için dernek asistanımızla iletişime geçebilirsiniz, kendisi size yol gösterecektir.

0533 030 20 83 nolu numarayı arayarak veya www.istahed.org.tr adresinizi ziyaret ederek fahri üyelik hakkında detaylı bilgi alabilir, üyelik formuna ulaşabilir ve tüm ilerleyiş için gerekli bilgiyi alabilirsiniz.

İstanbul Aile Hekimliği Derneği, 2010 yılında kurulan ve 3 binden fazla üyesi bulunan, Türkiye'nin en büyük aile hekimliği derneğidir.

0533 030 20 83 nolu numarayı arayarak veya www.istahed.org.tr adresinizi ziyaret ederek derneğimiz hakkında detaylı bilgiyi alabilir, uzun yıllara dayanan derneğimizin tüm ilerleyişini inceleyebilirsiniz.

Sandık üyeliğiniz onaylandığı an, hangi şehirde olduğunuz farketmeksizin asmmarket.com'dan %5 indirimli alışveriş yapmaya başlarsınız.

Bu indirime sahip olmanız için, önce asmmarket.com adresine üye olmalı, ardından sandık asistanımıza bilgi vermelisiniz. Size gelecek onay sms'i sonrasında, site üzerinden yapacağınız her alışverişte %5 indirim otomatik uygulanacaktır.

Sandık üyelerine avantajlar sağlayan
projelerimizi incelediniz mi?


Projeleri gör


<p>0533 030 20 83 nolu numarayı arayarak veya www.istahed.org.tr adresinizi ziyaret ederek fahri üyelik hakkında detaylı bilgi alabilir

Bağış Yapın